Porady jubilerskie

Szafir


Szafir to kamień, który w wielu swoich odcieniach niebieskiego i błękitu posiada ogromne pokłady mądrości i jest wszechwiedzącym kamieniem. Jest doskonałym symbolem nieskończoności, nieśmiertelności- opóźnia procesy starzenia się nie tylko ciała, ale także ducha.

SZAFIR to kamień, który w wielu swoich odcieniach niebieskiego i błękitu posiada ogromne pokłady mądrości i jest wszechwiedzącym kamieniem. Jest doskonałym symbolem nieskończoności, nieśmiertelności- opóźnia procesy starzenia się nie tylko ciała, ale także ducha. Osoby cierpiące na bezsenność powinny posiadać w swojej biżuterii szafir, bowiem on łagodzi stany lękowe, podwyższonej nerwowości, a także braku snu. Niewątpliwie wyzwala niewiarygodną moc, gdyż wspiera w niwelowaniu wszelkich zaburzeń psychicznych. Ludzie, którzy wybierają szafir na swój amulet, posiadają wspaniały związek oparty na zasadach partnerskich i wzajemnym zaufaniu.

Złoty pierścionek z szafirem naturlanym idelany na zaręczyny

Ten czarodziejski kamień może być najlepszym przyjacielem dla ludzi darzących się gorącym uczuciem, zakochanych, miłujących się. Oprócz wielu swoich niebieskich odcieni, które powinny posiadać osoby szczególnie spod znaku: Ryb i Strzelca szafir występuje także w kolorach: żółtym- najodpowiedniejszym dla Wagi, Bliźniąt i Panny, ale również pomarańczowym- specjalnym kolorze dla znaku Byka. Szafiry we wszystkich kolorach przecudnie prezentują się oprawione w żółte, białe złoto bądź srebro. Są doskonałą dekoracją wszelkich pierścionków, wisiorków, kolczyków, a także bransoletek.

Złoty pierścionek z szafirem i cyrkoniami

Szafiry idealnie komponują się z każdym strojem i są idealne na każdą okazję. Jest bardzo eleganckim i ekskluzywnym kamieniem, który nosili wielcy tego świata. Zdecyduj się na odpowiedni dla siebie kamień zaklęty w przepiękną biżuterię, dopełnij swoje życie.