Koszty dostawy

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  •  Paczkomaty 24/7
  •  Przelew paczka e-biznes (12.00 PLN) - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  •  Pobranie paczka e-biznes (18.00 PLN) - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  •  Płatność elektroniczna (12.00 PLN) - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności eCard, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.
  •  Kurier Pocztex przelew (25.00 PLN) - kurier Poczty Polskiej
  •  Kurier Pocztex pobranie (30.00 PLN) - kurier Poczty Polskiej
  •  Przesyłka darmowa - przesyłka nierejestrowana, wysyłana listem ekonomicznym na adres wskazany przez klienta

Szczegółowe informacje o wysyłce i zwrotach znajdziecie Państwo w regulaminie naszego sklepu.

Zwroty

Towar można zwrócić w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Zwracany towar musi być nie naruszony, nie uszkodzony i oryginalnie opakowany (metka nie może być zerwana). Do zwracanego towaru należy też dołączyć dowód zakupu: paragon lub fakturę VAT. Zwrotom nie podlega towar, który został wykonany na specjalne zamówienie klienta np. obrączki ślubne.