O nas

LipGold.pl jest sklepem internetowym i stacjonarnym zajmującym się sprzedażą biżuterii. Naszym głównym celem jest dostarczenie naszym Klientom szerokiej i niezwykle ciekawej gamy produktów zapewniając przy tym profesjonalną i kompleksową obsługę. Specjalizujemy się głównie w sprzedaży produktów wykonanych ze złota, srebra, tytanu oraz sztucznej biżuterii.

Zakupy w naszym sklepie można robić za pośrednictem strony internetowej www.lipgold.pl lub osobiście w naszym salonie stacjonarnym w Jaśle na ulicy Rynek 16 (woj. podkarpackie). 

 

Dlaczego zakupy w LipGOLD to mądry wybór?
Natychmiastowa realizacja zamówienia Dzięki sprawnemu i doświadczonemu zespołowi, każde zamówienie realizujemy w niespełna 24h.

Bezpieczne zakupy
Zawsze dajemy naszym klientom pewność, że zakupy w naszym sklepie są bezpieczne. Budujemy naszą firmę przede wszystkim na zaufaniu i dbaniu zarówno o nowego jaki i stałego klienta.

Mądrość i najnowsze trendy
Nasza biżuteria jest zgodna z najnowszymi trendami w sztuce jubilerskiej, jest designerska i nowoczesna, ale także subtelna i klasyczna. Wykonanie według najtrwalszych technik stosowanych w jubilerstwie, dzięki czemu zakupione u nas produkty będą służyć Państwu długie lata.

Najwyższa jakość
Nasza firma jubilerska gwarantuje najwyższą jakość i autentyczność oferowanego produktu. Wszystkie nasze produkty przechodzą pozytywnie analizę laboratoryjną, którą wykonuje Państwowy Instytut Probierczy.

Pełen profesjonalizm
Wszystkie nasze produkty są nowe, posiadają metkę z najważniejszymi informacjami oraz ceną. Do każdego towaru dołączony jest paragon fiskalny lub na życzenie klientów istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

Opakowanie firmowe
Do każdego zakupionego produktu zawsze dołączone jest ozdobne opakowanie, które idealnie nadaje się na prezent. Każdy rodzaj biżuterii jest dokładnie zapakowany w odpowiednio pasujące pudełeczko, dzięki czemu biżuteria wygląda efektownie.

Zadowoleni klienci
Dewizą naszego zespołu jest ciągłe poszukiwanie inspiracji do tworzenia i komponowania nowych trendów w świecie biżuterii, tak by móc sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Dzięki systemowi oceniania sprzedaży, możemy pochwalić się mnóstwem komentarzy od naszych zadowolonych i powracających klientów.