Porady jubilerskie

Wielkość pierścionka, jaki wzór?


Wielkość i wzór pierścionka to też istotna sprawa. Jedne kobiety wolą klasyczne wzory tzw. pierścionki zaręczynowe w stylu amerykańskim z wielkim połyskującym oczkiem, inne preferują krążek z maleńkim, nie rzucającym się w oczy kamieniem (rubinem, szmaragdem lub szafirem naturalnym lub syntetycznym), a jeszcze inne chciałyby otrzymać pierścionek zaręczynowy w kształcie obrączki wysadzanej cyrkoniami.

Wielkość i wzór pierścionka to też istotna sprawa. Jedne kobiety wolą klasyczne wzory tzw. pierścionki zaręczynowe w stylu amerykańskim z wielkim połyskującym oczkiem, inne preferują krążek z maleńkim, nie rzucającym się w oczy kamieniem (rubinem, szmaragdem lub szafirem naturalnym lub syntetycznym), a jeszcze inne chciałyby otrzymać pierścionek zaręczynowy w kształcie obrączki wysadzanej cyrkoniami. Jedne kobiety kochają, kiedy ich biżuteria jest duża i rzuca się w oczy, a inne wręcz odwrotnie, wolą delikatne, subtelne wzory.

Złoty pierścionek zaręczynowy złoto 14K 0.585

 

Pamiętaj! Badania donoszą, że jakikolwiek pierścionek zaręczynowy by nie był, twoja narzeczona zawsze będzie twierdzić, że to właśnie jej jest najpiękniejszy, idealny. Dlaczego? Bo jest właśnie od Ciebie. Czasem zdarza się również i tak, że wasze wybranki w bardzo delikatny sposób sugerują wam, co lubią, czego oczekują, co im się podoba, w czym czują się albo będą czuły dobrze. Zatem nie lekceważcie pewnych sygnałów, bądźcie czujni, słuchajcie i obserwujcie- może to jest klucz do wyboru idealnego pierścionka?

Klasyczny wzór pierścionka zaręczynowego złoto 14k 0.585

 

Nie zapominaj, że nawet jeśli poprosisz o pomoc w wyborze pierścionka osoby najbliższe Twojej ukochanej, to również posłuchaj głosu własnego serca- to może okazać się najtrafniejszy wybór, ono podpowie Ci najlepiej, bo ty najlepiej wiesz, czego pragnie wybranka Twego serca.

 

PIERŚCIONKI ZŁOTE         SREBRNE PIERŚCIONKI         BRANSOLETKI         BIŻUTERIA ŚLUBNA