Porady jubilerskie

Jak dobrać rozmiar pierścionka?


Zaręczyny to zazwyczaj niespodzianka, o której nie może dowiedzieć się przyszła narzeczona. Bardzo często zdarza się, że mężczyzna wybiera pierścionek zaręczynowy w tajemnicy przed ukochaną. I tu pojawia się problem - jaki rozmiar wybrać? Najlepszym i najłatwiejszym sposobem na ustalenie odpowiedniego rozmiaru jest dokładne sprawdzenie biżuterii ukochanej i na jej podstawie wybrać ten właściwy obwód.

Zaręczyny to zazwyczaj niespodzianka, o której nie może dowiedzieć się przyszła narzeczona. Bardzo często zdarza się, że mężczyzna wybiera pierścionek zaręczynowy w tajemnicy przed ukochaną. I tu pojawia się problem - jaki rozmiar wybrać? Najlepszym i najłatwiejszym sposobem na ustalenie odpowiedniego rozmiaru jest dokładne sprawdzenie biżuterii ukochanej i na jej podstawie wybrać ten właściwy obwód.

Złoty pierścionek zaręczynowy

Jeśli jest taka możliwość, można pożyczyć pierścionek od swojej lubej i w każdym sklepie jubilerskim jest możliwość darmowego sprawdzenia wielkości danego pierścionka.

Można też w całą akcję wtajemniczyć kogoś z najbliższych swojej partnerki, który w bardzo umiejętny sposób dowie się, jaki rozmiar jest dobry.

W razie jednak jakichś niepowodzeń, zawsze jest możliwość zmniejszenia biżuterii w każdym sklepie jubilerskim czy to zwykłym, czy internetowym.

 

< strona główna

 

Zobacz także:

pierścionki zaręczynowe >

pierścionki z cyrkonią >

pierścionki z szafirem >

pierścionki z rubinem >

pierścionki z topazem >

pierścionki z oliwinem >

pierścionki z granatem >