Porady jubilerskie

Cytryn


Cytryn bez wątpienia trzeba rzec, że cytryn to kamień, z którego bije, emanuje niebywale pozytywna energia, która nie tylko pomaga uzdrowić ciało ludzkie, ale również i jego ducha. Jednym z takich cudownych kamieni jest cytryn- talizman, który oprawiony w złoto lub srebro stanowi idealną biżuterię dla każdej kobiety, ale w szczególności jest przeznaczony dla osób spod znaku: Bliźniąt, Wodnika, Panny i Lw

CYTRYN  Bez wątpienia trzeba rzec, że cytryn to kamień, z którego bije, emanuje niebywale pozytywna energia, która nie tylko pomaga uzdrowić ciało ludzkie, ale również i jego ducha. Jednym z takich cudownych kamieni jest cytryn-  talizman, który oprawiony w złoto lub srebro stanowi idealną biżuterię dla każdej kobiety, ale w szczególności jest przeznaczony dla osób spod znaku: Bliźniąt, Wodnika, Panny i Lwa.

Cytryn to przepiękny kamień, rzadki minerał-  swą nazwę zawdzięcza swojej przecudnej żółtej barwie, która jest wynikiem zawartości w jego budowie wodorotlenku żelaza. Jest niezwykle kruchym kamieniem. Jest on niezwykle cenionym minerałem w jubilerstwie, stanowi też cenny nabytek dla kolekcjonerów. Zaopatrują się w niego również ludzie, którzy wierzą w uzdrawiającą moc medycyny niekonwencjonalnej, bowiem posiada on wiele właściwości, które pomagają w różnorodnych dolegliwościach. Już sam kolor tegoż kamienia: żółty- słoneczny sprawia, że na każdej twarzy pojawia się uśmiech, dlatego jest to minerał związany z optymizmem, szczęściem, radością. Na pewno pomaga w niwelowaniu wszelkiego rodzaju stanów depresyjnych, lęków, wszelkich odmian strachów, lęków i niepokojów. Zatem osoby, które tracą wiarę w siebie powinny zawsze nosić przy sobie cytryn, bo on wzmaga pewność i wiarę w siebie. Ludzie wierzący w magiczną moc kamieni i posiadający w swojej kolekcji ten minerał potrafią usłyszeć i odpowiednio odczytać głosy intuicji, które podpowiadają, jak żyć, jak okiełznać emocje, zapanować nad swym życiem w taki sposób, aby popełniać w nim mniej błędów. W cytryn powinni się także koniecznie zaopatrzyć uczniowie i studenci, gdyż minerał ten wspomaga koncentrację i przyspiesza naukę. Cytryn pomoże ci także jeśli masz kłopoty z trzustką- występuje osłabienie jej czynności, chorujesz na cukrzycę, jeśli masz kłopoty z pamięcią, która często cię zawodzi lub astma nie daje ci żyć, a dolegliwości żołądkowe uprzykrzają ci funkcjonowanie- wtedy cytryn noś w swoich kolczykach, bransoletce, wisiorku albo pierścionku. Kobiety posiadające problemy skórne  , cierpiące na często pojawiające się wypryski na twarzy i ciele powinny również spróbować zainwestować w cytryn, który sprzyja kuracjom nawet w tego typu dolegliwościach. Cytryny zaklęte w biżuterię przepięknie odbijają światło i wspaniale błyszczą.